logo

יותר ויותר אנשי מקצוע מענף האלומיניום מגלים את פלאי שירותי סגירת מרפסת. פתאום לא צריך למכור בכוח, הלקוח מבקש בעצמו וכל שנשאר לעשות הוא פשוט לוודא שיש ללקוח מרפסת או פרגולה לסגירה. הבשורה היא שתוך יומיים שלושה אפשר להתחיל לעסוק בזה עם ערכה להרכבה עצמית של 'דוקה גלאס' מבלי כל צורך בידע מוקדם.

עוד על ערכות הפלא שמאפשרות סגירת מרפסת באמצעות אלומיניום מוכן להרכבה, בשורות הבאות:

 

פתרון מושלם – סגירת מרפסת עם דלתות נאספות מזכוכית

יותר ויותר אנשים מבינים שמרפסת אינה פרקטית או שמישה מרבית השנה, גם במקרה שיש מעליה פרגולה, בשל תנאי מזג האויר.

בקיץ: שמש, חום ולפעמים גם רוחות מרבית שעות היום, בחורף: קור, גשם ורטיבות חלק גדול מהעונה.

אם כן, האם נכון לאטום מרפסת בכל סוג של חלון? בעיה, כי תמיד יהיו ימים אחרים יפים ונעימים בהם נרצה לחזור ולהרגיש בחוץ, עם כל הנוחות של הבית ולהסיר את החלונות לגמרי.

מה עושים?

חברת 'דוקה גלאס' המובילה בתחום פתרונות הזכוכית לבית מזה עשרות שנים, הבינה שאנשים רוצים פתרון גמיש, כזה שלא יחייב אותם לסגירה הרמטית או לפתיחה הרמטית כפי שעושים סתם חלונות למרפסת.

זו הסיבה שהציבו סטנדנט גבוה במיוחד בתחום סגירת מרפסת על ידי דלתות נאספות מזכוכית.

רוצים להרגיש בחוץ? מסירים את דלתות הזכוכית הנאספות, רוצים לחזור לחום או המיזוג שבתוך הבית? מחזירים את אותן דלתות נאספות תוך שניות בקלות, הכל לבחירה ובנוחות מרבית.

 

ערכה להרכבה עצמית  – מהפכה שהקפיצה רווחים לאנשי האלומיניום

כאן נכנסים אנשי המקצוע מתחום האלומיניום לתמונה.

עד היום חברת 'דוקה גלאס' הכשירה רק צוותים מטעמה לבצע התקנות, זאת מאחר והתקנים בתחום זה מחמירים במיוחד ולא כל איש מקצוע כשיר לעסוק בתחום כל כך רגיש שיש בו צורך בשימת דגש על בטיחות, בטחון, רמת גימורים גבוהה ודיוק מקסימלי שימנע עוגמת נפש, רטיבות והרס תוך זמן קצר.

עדיין לצערנו קיימים אנשים העוסקים בתחום סגירת מרפסת שאינם עומדים בסטנדרט הגבוה, עושים שימוש בחומרי גלם שאינם עומדים בתקנים המחמירים, מה שנגמר לרוב בהתבלות מהירה והרס המנגנונים של כל דלת הזזה זכוכית, תוך פרק זמן קצר.

'דוקה גלאס' החליטה לשנות זאת ויצרה ערכה להרכבה עצמית בעבור סגירת מרפסת, זאת על מנת שלפני הכל, הסטנדרט הגבוה של איכות חומרי הגלם וההרכבה תשמר.

פרט לזה החברה מכשירה את אנשי האלומיניום הרציניים והמקצועיים שרואים באיכות העבודה ערך עליון.

איך זה מתבצע? מגיעים למפעל 'דוקה גלאס', עוברים ליווי, הכשרה והדרכה מעשית ויוצאים לעבודה עם ערכת אלומיניום מוכן להרכבה ועם כל הידע הנדרש.

 

כמה קל למכור סגירת מרפסת ללקוחות?

בשנים האחרונות עולה הביקוש לשירות סגירת מרפסת, עם זאת החברה רואה בחשיבות רבה את נושא איכות נותני השירות מטעמה.

זו הסיבה ש'דוקה גלאס' החלה לאחרונה להשיק שירות הכשרה, אותו מקבלים בעלי מקצוע איכותיים מענף הבניה ובעיקר מתחום האלומיניום, שמגיעים למפעל  ליום הדרכה וליווי ממנו הם יוצאים עם כל הידע הדרוש להם. בפעם הבא  הם מגיעים למפעל רק לאסוף את הערכות על מנת לצאת מהמפעל ישירות אל הלקוחות שלהם להתקנת סגירת מרפסת.

קל מאוד לאנשי האלומיניום להציע שירות סגירת מרפסת הן ללקוחות קיימים והן ללקוחות חדשים אליהם הם מגיעים לראשונה.

איך עושים זאת? אם יודעים שללקוח יש מרפסת לא סגורה וכבר נוצרה הכרות (לפעמים גם ארוכת שנים), ניתן לעניין את הלקוח בשירות גם באמצעות שיחת טלפון או בוואטס אפ.

אם הוא לקוח חדש אליו מגיעים בעבור שירות אחר ורואים שיש לו מרפסת או פרגולה לא סגורה, ניתן פשוט ליידע אותו שמעכשיו ניתן לבצע גם סגירת מרפסת ולהפוך אותה לחדר אטרקטיבי ושמיש לכל ימות השנה.

כמובן שגם חשוב להסביר ללקוח שמדובר בסגירה עם דלתות נאספות המאפשרות פירוק מידי והחזרת הדלתות על ידי הרכבה עצמית תוך פחות מדקה.

סגירת מרפסת באמצעות דלתות נאספות מזכוכית, היא גם פתרון פרקטי אם עושים אותו עם אנשי המקצוע הנכונים וגם פתרון אסתטי אם דואגים לאיכות העבודה, איכות חומרי הגלם, איכות הגימורים וכל מה שנכלל בתוך אותה ערכה להרכבה עצמית שיצרו בחברה במיוחד בעבור אנשי האלומיניום.

אגב אנחנו נותנים גם תמיכה שיווקית לבעלי מקצוע שמעוניינים להיכנס לתחום סגירת מרפסות.

 

אנחנו ב'דוקה גלאס' מאמינים שאנשי מקצוע רציניים שרואים לנגד עיניהם את טובת הלקוחות, ישדרגו משמעותית את סל השירותים שלהם, את ריווחיותם ויהפכו שותפים שלנו לסטנדרט הגבוה שאנו מציבים בענף הבנייה בכלל ובתחום האלומיניום בפרט.

 

דברו איתנו, נשמח לשלב אתכם ידיים

חברת 'דוקה גלאס'.

טלפון :  0538558886 או 5483*

מייל: office.duca@gmail.com