שעות פעילות

09:00 - 17:00

שלחו פרטים

ducaglass@gmail.com

 טיפים ועצות חשובות לבחירה והתקנה של מקלחונים

Woman washing behind weeping glass shower door
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

בין אם יש לכם דוש או אמבטיה, אתם כבר יודעים שוילון לא ממש עושה את העבודה, ולעמוד אחרי כל מקלחת עם מגב זו לא ממש אופציה. המטרה העיקרית של המקלחון מעבר להוספת יופי ועיצוב לחדר השירותים היא למנוע לחלוטין  התזת מים והרטבת הסביבה שלו, כלומר- לא מספיק שהמקלחון יהיה יפה הוא חייב להיות פרקטי ושימושי.

התקנת מקלחון –כל מה שצריך לדעת

 טיפים ועצות חשובות לבחירה והתקנה של מקלחונים:

  1. מקלחון לא מהווה תחליף לשיפועים ולכן חשוב ביותר לוודא שאכן המקלחת תיבנה או נבנתה עם השיפועים המתאימים טרם התקנת המקלחון. חשוב להתאים את אותם שיפועים לגודל המקלחון הרצוי
  2. מומלץ ליצור מסגרת בהתאם לגודל המקלחון וכן ליצור מגרעת של 2 עד 4 מ”מ (כל 1 מ”מ בשטח של 1 מ”ר אוגר ליטר מים).
  3. אם בחרתם מקלחון בהתאמה אישית ללא פרופילים בדלתות פתיחה, חשוב להקפיד ולשמור מרווח של 3 ס”מ בין דלת המקלחון לאלמנט הקרוב, זאת על מנת לאפשר קיפול וסגירת הדלת .
  4. חשוב מאוד לפני התקנה של מקלחון לקחת מידות מדויקות, לבדוק את השיפויים, לחשב בצורה נכוה את פתיחת הדלת/דלתות (במקרה והחלל קטן יש לחשב ולוודא שדלת המקלחון נפתחת לפחות ל-90% והאסלה או ארון האמבטיה לא מפריעים. במידה ויש צורך- יש לעשות חיתוך צורתי כך שהזכוכית תתלבש כל הקיר בצורה הטובה ביותר.
  5. יש לבחור את סוג הזכוכית המתאים ביותר- שקופה, גרנית, אסיד, אקסטרה קליר ולקבל מידע על כל אחד מהסוגים.
  6. ישנם לא מעט סוגים של מקלחונים וחשוב להתאים את סוג המקלחון לחלל- אם מקלחון הרמוניקה שזה מקלחון שמורכב מדלתות מתקפלות, או מקלחון בעל צד אחד מקובע וצד שני נפתח ומתקבל- יש לא מעט אופציות ולעיתים אפשר לרכוש מקלחון סטנדרטי ולעיתים יש צורך בהתאמה אישית ולכן המדידות חשובות ביותר.
  7. עם סיום הכנת השטח בו יותקן המקלחון, יש לבצע בדיקה על ידי פתיחת המים בזרם המקסימלי ואפילו להוסיף סבון (לא להגזים עם הסבון) זאת כדי לוודא שאין יציאה של המים ונזילות. אם לאחר הבדיקה אכן קיימת יציאת מים, הדבר מעיד על שיפועים לא תקינים או שקיימת סתימה. כדי למנוע יציאת מים, ניתן להוסיף סף תחתון, אך בכל מקרה עדיף שיפוע תקין.
  8. המידות הסטנדרטיות של מקלחון הן 90/90 או 80/80 אך לא כל המקלחות מתאימות למידות אלה ולכן לא כדאי להזמין מקלחון סטנדרטי בהסתמך על מדידה ביתית אלא להזמין בודק ולהחליט.

. כדי להימנע מסיבוכים ומהוצאות כספיות מיותרות, חשוב ורצוי לפני התחלת השיפוץ, להזמין יועץ מקלחונים מקצועי.

 

כתבה מהפורטל bait4you :

התקנת מקלחון

Be certain that you request a writer whether or not she has any queries or if you can Essay About Technology find any specifics you might need to look at.

In fact, it is very crucial that you have all the essential information regarding the

Editing – The final step to

This will present your essay https://www.affordable-papers.net/ with the appropriate respect and will assist your school accept your newspaper.

writing an article is to proofread the essay.

subject before you write the essay.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

דילוג לתוכן