מקלחונים

כשעיצוב ואיכות יוצרים פתרון מפנק

מקלחון מהווה את אחד הפתרונות המוכרים, היעילים והנפוצים לחדרי האמבטיה. יחד עם זאת, כיום, ניתן ליצור מקלחונים מזכוכית בעיצובים מרהיבים ולהגשים לכל לקוח, את החלום האישי והעיצובי שלו עבור חדר האמבטיה. חברת דוקה גלאס מתמחה ביצירת פתרונות זכוכית מעוצבים ובהגשמת חלומות כאלה עבור לקוחותיה הרבים. החברה משלבת בין יכולות מרשימות להוציא רעיונות מהפכניים אל הפועל, יצירתיות וידע טכנולוגי מתקדמים לבין, מבחר עצום של דגמים, צבעים, צורות וסגנונות. בנוסף, לחברה ידע בטרנדים עולמיים, בסוגי פרזול שונים, מבחר ידיות, מסגרות ומסגרות אלומיניום והכל בהתאמה אישית ללקוח. כך, שהחלום לחדר האמבטיה מעוצב, נמצא ממש במרחק נגיעה.

 

 

 

 

 

אבטיון

אמבטיון מהווה פתרון אסתטי ופונקציונאלי עבור חדר האמבטיה. מעבר לכך, בעזרת תכנון ועיצוב נכונים, הוא ישדרג את החוויה האישית של כל אחד מהדיירים בבית, תוך שהם נהנים מהמראה היוקרתי והאקסקלוסיבי. חברת דוקה גלאס מתמחה בהפיכת החלום האישי של כל אחד מלקוחותיה, למציאות ממנה הם נהנים ביום יום. החברה מצליחה פעם אחר פעם לענות על כל דרישות הלקוחות שלה. זאת בזכות הידע הרב, הטכנולוגיה המתקדמת והניסיון המקצועי שלה כמתכננת, מייצרת ומוציאה לפועל של אמבטיונים מזכוכית במגוון עיצובים וסגנונות, תוך שילוב של זכוכיות בגדלים וצבעים שונים. אז מה החלום שלכם לחדר האמבטיה?

מראות

מראות מהוות את אחד הפריטים הנפוצים והשימושיים בכל בית. אך מראה יכולה להיות הרבה יותר מרק עוד מראה. בעזרת תכנון ועיצוב נכונים ניתן להפוך אותה לפריט דקורטיבי המשדרג את העיצוב הביתי ואת חוויית השימוש היומיומית. דוקה גלאס מתמחה בתכנון עיצוב ויצירה של מראות דקורטיביות בעצובים ובסגנונות שונים, המותאמים באופן מושלם לחלל הבית ולסטייל העיצובי שלו.

 

 

למה לעשות מקלחונים בדוקה גלאס?

רמת דיוק של 100% ע"י מכשיר פרוליינר

ניסיון מקצועי של 20 שנה

גימור אסתטי מושלם ללא סיליקון גלוי

חומרי גלם מובחרים

עמידה בכל תקני הבטיחות

חשיבה הנדסאית וראיה יצירתית

מחשבון עלות התקנה

תמונות נוספות של מקלחונים

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה