אודות

המומחים בתכנון ויצירה של זכוכיות מעוצבות בהתאמה אישית
מגשימים לאנשים חלומות עיצוביים בזכוכית

דוקה גלאס הוקמה בשנת 2000 במטרה להעניק מגוון איכותי של פתרונות זכוכית מעוצבים, בהתאמה אישית למגזר העסקי והפרטי. כיום, החברה הינה מהמובילות בתחומן במשק הישראלי ומציגה פעם אחר פעם בפרויקטים השונים סטנדרט גבוה, איכותי ובלתי מתפשר, רמת דיוק וגימור מושלמים, שהפכו לסימן ההיכר שלה.

המחויבות האישית והליווי הצמוד של החברה את כל אחד מלקוחותיה, נעשה במטרה להגשים עבורם את החלומות העיצוביים שלהם, במציאות. לכן, צוות החברה עובד בשיתוף פעולה מלא עם מיטב אנשי המקצוע בענף הבנייה. השילוב של מסירות והקשבה יחד עם שירות אכפתי, נגיש ועמידה בלתי מתפשרת בתקני בטיחות ולוחות הזמנים, מציבים את דוקה גלאס בשורה הראשונה של המומחים בעבודות זכוכית בהתאמה אישית.

חזון

יצירה בזכוכית היא אומנות בפני עצמה. בלי אהבה, מקצוענות וידע, אי אפשר לפרוץ גבולות ולהגיע לרמות הגבוהות ביותר בעיצוב החומר. העשייה של דוקה גלאס משלבת את כל זה, יחד עם ראייה הנדסית, טכנולוגיה מתקדמת ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. כל זאת במטרה להבטיח שכל מוצר יהווה יצירת אומנות, העונה בצורה הטובה ביותר על דרישות הלקוח.

בנימה אישית,

מעל ל – 20 שנה שאנחנו מגשימים את החלום שלנו וחשוב מזה, מגשימים ללקוחותינו את החלומות העיצוביים שלהם לבית. ליצירה בזכוכית אין גבולות, הזמן לא נוגע בה והאפשרויות הגלומות בה, מהוות התרגשות גדולה בשבילנו. אנחנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה החדש שלנו ולראות לאן הזכוכית יכולה לקחת אתכם.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה