שעות פעילות

09:00 - 17:00

שלחו פרטים

ducaglass@gmail.com

קירות זכוכית למשרדים

חלונות נאספים למרפסת (1)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

קירות זכוכית הפכו להיות סימן ההיכר של משרדים יוקרתיים ומשרדי הייטק. השימוש בקירות זכוכית במשרד הוא גם פונקציונלי, כיון שכאשר יש חלל גדול לעסק, ישנה התלבטות: מצד אחד רוצים לשמור על התחושה של המרחב והגודל, ומצד שני מעוניינים שיהיו לעובדים שקט ופרטיות, לחלק את המרחב ולהפריד ביניהם. קירות זכוכית למשרדים פותרים את הבעיה הזו. הם שומרים על התחושה שנכנסת לחלל מאוד גדול, אבל עדיין תוחמים מקומות קטנים. חלל גדול שמחולק על ידי קירות זכוכית לעסק נותן תחושה של משהו נקי, חלק ואלגנטי, ולא כבד ומסורבל כמו קירות רגילים.

סוגי קירות זכוכית

יש סוגים שונים של זכוכית. יש זכוכית מחוסמת שהיא הרבה פחות שבירה. יש זכוכית שמבודדת רעש או כזו שלא מבודדת רעש. יש גם רמות שקיפות משתנות. יש סוגי זכוכית שהם ממש אטומים ויש כאלה שממש שקופים. יש גם זכוכיות עם פסים. אפשר לעשות את קיר הזכוכית לכל הגובה ואפשר גם להתאים לצרכים באופן ספציפי. למשל יש משרדים שיושבים בהם פקידים, וקיר הזכוכית הוא עד הגובה שלהם כשהם יושבים ומקבלים קהל ויש להם תחושה אינטימית, אבל ברגע שהם נעמדים נשמרת התחושה שאתה בתוך המרחב. אפשר לשחק עם זה במידת הצורך.

שימושים נוספים בקירות זכוכית למשרדים

קירות זכוכית במשרד יכולים לשמש גם כחלונות. אם יש למשרד נוף מהמם, למה לעשות קיר אטום? עדיף לעשות זכוכית ולהרוויח את היתרונות של חלון: מחדיר אור, מכניס נוף ונותן תחושה של "בחוץ". קירות זכוכית לעסק קלים לתחזוק ולא דורשים צביעה. ניקיון פשוט משאיר אותם חדשים ואלגנטיים לאורך זמן. ניתן גם לחפות קירות פנימיים בזכוכית. לא בשביל לחצוץ אלא רק בשביל המראה. חיפוי כזה נותן מראה מבריק ויוקרתי בלי עלויות גבוהות.
התקנת קירות זכוכית למשרדים היא עניין למקצוענים מנוסים, בעלי יכולת בתכנון הנדסי מדויק, שישתמשו בחומרי הגלם הכי מובחרים ויעמדו בכל תקני הבטיחות. את כל אלה תמצאו אצל דוקה גלאס. פנו אלינו ונשמח לתת לכם שירות איכותי מותאם לכם.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

דילוג לתוכן