שעות פעילות

09:00 - 17:00

שלחו פרטים

ducaglass@gmail.com

קירות זכוכית לבית

סגירת פרגולה (2)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים לעצב את בית חלומותיכם? כדאי שתחשבו על קירות זכוכית. קירות זכוכית יתנו לבית שלכם מראה אלגנטי, יוקרתי ומתקדם. קירות זכוכית ישתלבו בעיצוב הבית שלכם ועם שימוש מושכל ונכון הם גם יתבררו כפונקציונליים ובעלי יתרונות רבים. היתרון הבולט ביותר של קירות זכוכית הוא היכולת מצד אחד לחלק את החלל גדול אך גם לשמור על תחושת המרחב מהצד השני. לחלק מבלי לחלק. לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלימה. קירות זכוכית לבית יאפשרו לכם להפריד בין חדרים וכך להקל על מיזוג האוויר בבית. אם תרצו לחמם או לקרר את הסלון, האוויר שבסלון לא יתערב באוויר של המטבח. בנוסף, קירות זכוכית נותנים הפרדה אקוסטית, ומונעת מרעשים להגיע מחדר אחד של הבית למשנהו. קירות זכוכית הם קלים לתחזוקה וניקיון, ואינם דורשים צביעה או צוברים לכלוכים. 

 

קירות זכוכית למטבח

המטבח הוא אולי החדר בבית שהכי מאתגר מבחינה עיצובית. מצד אחד המטבח חייב להיות פונקציונלי ושימושי ודורש פריטים רבים. כיורים, שיש, חרסינות, מכשירי חשמל. המטבח גם ממש מתלכלך, משומן, עשן ועוד, וצריך להיות עשוי כך שיהיה קל לניקיון. מצד שני אתם לא רוצים להתפשר על העיצוב שלו, ולוותר על המראה האלגנטי והמודרני. זהו בדיוק המקום שבו נכנסים  קירות זכוכית למטבח. תוכלו להשתמש בקירות זכוכית קלים לניקוי כחיפוי לקירות שיחליף את החרסינה והקרמיקה. בניגוד לקרמיקה, זכוכית מחוסמת חסינה משבירות ויכולה להחזיק שנים רבות בלי להיסדק. החיפוי יכול להיות שקוף לחלוטין, ואפשר להשיג גם חיפוי מזכוכית עם הדפסים נאים שיותאמו לעיצוב הכללי של המטבח.

קירות זכוכית לבית

קירות זכוכית יכולים להיות שימושיים לחדרים נוספים בבית. השימוש בחיפוי זכוכית לא צריך להיות מוגבל למטבח. תוכלו להשתמש בו בכל מקום בבית שעולה על דעתכם. בנוסף, השימוש בקירות זכוכית הוא יעיל לחדרים שמועדים להירטבות, כמו המקלחת והשירותים. אם גם רוצים לשמור על פרטיות בחדרים אלה, אפשר להשתמש בזכוכית חלבית לבנה. בין השימושים נוספים בקירות זכוכית לעיצוב הבית כדאי לציין דלתות זכוכית, מעקות זכוכית, ויטרינות ועוד. פנו לדוקה גלאס בהקדם ותקבלו שירות מנצח ומחויב ללקוח שיותאם לצרכים שלכם. עם דוקה גלאס תהיו בטוחים שאתם מקבלים קירות זכוכית מהרמה הגבוהה והבטוחה ביותר, ושירות מקצועני ממתקינים מנוסים.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

דילוג לתוכן