שעות פעילות

09:00 - 17:00

שלחו פרטים

ducaglass@gmail.com

סגירת אמבטיה עם זכוכית

miklahon-klali
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רוצים להעיף את הוילון המעצבן במקלחת? מחפשים אנשי מקצוע לסגירת אמבטיה עם זכוכית? אנחנו בדוקה גלאס מציעים לכם שירות מלא לשדרוג האמבטיה שלכם הכולל תכנון, ייצור והתקנה של חיפויי זכוכית באמבטיה. חיפויי הזכוכית שלנו לאמבטיה עשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר ועומדים בכל תקנות הבטיחות המחמירות בתחום. אנחנו נספק לכם את חיפויי הזכוכית בעיצוב היפה והמתאים ביותר לסגנון שלכם, נבצע חיתוך מדוייק של הזכוכית ונתקין אותה באמבטיה על מנת שתשמש אתכם לשנים רבות קדימה.

פנייה לחברה מקצועית בעלת ניסיון של 20 שנה!

את השיפוץ הבא של האמבטיה שלכם עושים רק עם הזכוכית של דוקה גלאס. צוות דוקה גלאס כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הזכוכית בעלי ניסיון של מעל ל-2 עשורים ברציפות בייצור והתקנה של חיפויי זכוכית למקלחות. סגירת מקלחון עם זכוכית חשוב לבצע עם חומרי הגלם הטובים ביותר ועם אנשי מקצוע המכירים את התחום לעומק. אנחנו בדוקה גלאס מספקים לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר לסגירת מקלחון עם זכוכית בעיצוב המושלם לחדר המקלחת שלכם.

היתרונות של זכוכית למקלחת

נהוג לחשוב שחיפויי זכוכית למקלחת מותקנים רק מטעמי נוחות ובכדי לשמור על המים באמבטיה או המקלחת מלצאת מחוץ לאיזור הרחצה, אך למעשה הזכוכית למקלחת מאפשרת גם לשמור על איזור המקלחת יבש לאורך זמן. החסימה ההרמטית של המים המונעת מהם לצאת מאיזור המקלחת באמצעות סגירת מקלחת עם זכוכית, שומרת על כל חלל חדר המקלחת יבש וכך מפחיתה את הסיכוי לעובש בקיר, בתקרה, ברצפה ובאיזורים פינתיים בחלל החדר. אם כן, סגירת מקלחת עם זכוכית היא מומלצת במיוחד ומספקת הגנה מלאה לחלל החדר מפני המים היוצאים מאיזור המקלחת.

מקלחונים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר

אם אתם מעוניינים במקלחון מעוצב עם זכוכית באיכות גבוהה, אנחנו בדוקה גלאס יכולים לספק לכם מגוון עיצובים מרשימים למקלחונים. אנשי המקצוע שלנו יכולים לייצר עבורכם מקלחון סגירה חלקית עם דלתות זכוכית חזקות ואיכותיות במיוחד לנוחות שלכם. מקלחון סגירה חלקית הוא מסוג המקלחונים בעלי דופן קבועה עם זכוכית 6 מ"מ מחוסמת הנחשב לנוח מאוד לשימוש. הדלת של המקלחון נפתחת כלפי חוץ והיא מספקת גישה נוחה במיוחד למקלחון שלכם.

מה המחיר למקלחון עם זכוכית בעל דופן קבועה?

מעוניינים לקבל הצעת מחיר למקלחון איכותי? מחפשים מחיר טוב להתקנה של מקלחת בסגירה חלקית עם זכוכית? אנחנו בדוקה גלאס הכתובת שלכם! מקלחת בסגירה חלקית עם זכוכית מוצעת לכם דרכנו במחיר המשתלם ביותר כולל תכנון, ייצור ועיצוב הזכוכית עם אנשי המקצוע המעולים שלנו.

דוקה גלאס מציעים – סגירת אמבטיה עם זכוכית

סגירת אמבטיה עם זכוכית עושים רק עם הצוות המקצועי ביותר של דוקה גלאס. זה הזמן שלכם ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישה בבית שלכם לתכנון המקלחון או המקלחת שלכם עם העיצוב היפה ביותר במחיר ללא תחרות.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

דילוג לתוכן