שעות פעילות

09:00 - 17:00

שלחו פרטים

ducaglass@gmail.com

ויטרינת זכוכית

ויטרינה יוקרתית כל הדלתות מתקפלות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מחפשים חברה מקצועית להתקנה של ויטרינת זכוכית? צוות דוקה גלאס מתכנן ומייצר חיפויי זכוכית כבר מעל ל-20 שנה עבור חברות, ארגונים, מוסדות ציבור ומשרדים ממשלתיים. צוות דוקה גלאס כולל אנשי מקצוע מיומנים בתחום הזכוכית הפועלים בייצור זכוכית על פי כל התקנות המחמירות ביותר לשמירה על בטיחות המשתמשים. אם אתם מעוניינים בחיפוי איכותי מזכוכית לבית שלכם או למשרד, דוקה גלאס היא הכתובת שלכם.

מה המחיר לויטרינה העשויה מזכוכית?

רוצים לקבל הצעת מחיר לעלות של ייצור והתקנה של ויטרינה? אנחנו בדוקה גלאס נשמח לתת לכם הצעה לייצור ויטרינת זכוכית עלות הטובה ביותר שתוכלו למצוא. יכולת הייצור שלנו לחיפויי זכוכית מאפשרת לנו לספק לכם ויטרינת זכוכית עלות הוגנת בתקציב שלכם.

אילו סוגים של חיפויי זכוכית להזזה ניתן להזמין?

נהוג לחשוב שעיצוב של חיפוי זכוכית הוא אחיד ושקוף אך למעשה ישנם סוגים שונים של עיצובים מזכוכית המתאימים לחיפויים וגם לדלתות הזזה. אנחנו בדוקה גלאס יכולים לייצר עבורכם ויטרינת הזזה מזכוכית עם מסגרת שחורה או מסגרת ניקל שקופה שיעניקו לדלת שלכם, במשרד או בבית, מראה מהמם ויוקרתי. ויטרינת הזזה מזכוכית של דוקה גלאס עשויה מחומרי הגלם הטובים ביותר, בחיתוך מדוייק ואיכות מעולה על פי כל תקנות הבטיחות הרלוונטיות.

האם אפשר לייצר את הויטרינה עם עיצוב אישי?

אם החלטתם להתקין ויטרינה בבית או במשרד, כדאי שזה יהיה בעיצוב אישי שלכם. ויטרינת זכוכית בהתאמה אישית מתוכננת ומיוצרת עם הצוות המקצועי שלנו בדוקה גלאס על פי דרישות העיצוב שלכם ובהתאם לעיצוב של המבנה בו תותקן הויטרינה. ויטרינת זכוכית בהתאמה אישית של דוקה גלאס היא משתלמת במיוחד הן במחיר והן בתוצר הסופי כאשר אנחנו דואגים לאורך כל תהליך הייצור לפיקוח מלא אחר איכות המוצר על מנת לשמור על בטיחותכם בעת השימוש בויטרינה.

התקנה של ויטרינה איכותית בבית או במשרד

מוכנים להזמין את הויטרינה המתאימה ביותר לכם? אנחנו בדוקה גלאס מספקים לכם ויטרינות באיכות גבוהה במיוחד עם העיצוב המתאים לכם ביותר. ויטרינות המיוצרות על ידנו עומדות כאמור בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר ובתקנות של מכון התקנים הישראלי. ברגע שבחרתם בויטרינה של דוקה גלאס, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את האיכות הגבוהה ביותר.

ויטרינת זכוכית של צוות דוקה גלאס

רוצים להתקין ויטרינת זכוכית? אנחנו בדוקה גלאס מציעים לכם לקבוע איתנו פגישה בבית או במשרד ולהראות לצוות שלנו את המיקום לויטרינה, את העיצוב המועדף עליכם ואת הציפיות שלכם לגבי התוצר הסופי לאחר ההתקנה של צוות דוקה גלאס.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה

דילוג לתוכן